Hakkımda

Selam, Ben Zahid.

SEO Uzmanı ve web tasarımcı olarak Türkiye geneli profesyonel SEO hizmeti veriyorum.

Zahid Karakaya - SEO Uzmanı

Web tasarım ve SEO uzmanı olarak 5+ yıllık tecrübemle firmaların dönüşüm oranlarını artırmalarını sağlıyorum.

SEO Uzmanı ile Google ilk sayfada ilk sıralarda yerinizi alın.

SEO uzmanı olarak, web sitenizi optimize etmek, daha fazla dönüşüm odaklı müşteri sağlamak ve gelirinizi artırmak için ekibinizin bir parçası olarak sizinle birlikte çalışacağım. Organik ve yerel SEO, içerik pazarlaması, web tasarımı ve geliştirme alanlarında geniş tecrübeye sahibim.

Dijital olan her şey için bir tutku.

Zahid Karakaya, enerjik ekonomi mezunu, dijital pazarlama ve teknik SEO konusunda tutkulu, işletmelerin çevrimiçi gelirlerini artırmalarına yardımcı olan bir SEO Uzmanı ve Web Tasarımcı.

Ekibinize katılmak veya uzaktan kaynak olarak çalışmak için dönüşüm odaklı, performansa dayalı bir SEO uzmanı arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Pek çok dijital pazarlama alanında deneyimim var ve projenizi planlamadan uygulamaya kadar tamamen yönetebilirim.

Bunu okuyor olmanız, stratejilerimin işe yaradığını ve işiniz için de aynısını yapabileceğini kanıtlıyor.

 • Startuplar

  Startupları dijital alana fırlatmak için ayakları yere sağlam basan girişimciler ile çalışıyorum. İlişkiler kurmaya inanıyorum ve uzun vadeli çalışabileceğim girişimler arıyorum.

 • İşletmeler

  Web sitenizin performans artışı sağlamak üzere sizden haber almak isterim. İşletmelere yaratıcı dijital çözümler sağlamak için her büyüklükte köklü şirketle çalışıyorum.

 • Ajanslar

  Ajanslarla hem web tasarım hem de SEO stratejileri için uzaktan çalışıyorum. İşlerinizi büyütmeye yardımcı olacak bir freelancer arıyorsanız, benimle iletişime geçin.

 • Freelancerlar

  En iyi freelancerlar, web geliştiriciler ve tarasımcılar ile çalışıyoruz. Büyük projelerde çalışabileceğim bir ekibim var. Bize iş paslamak istersen mesaj göndermen yeterli.

BANA SORUN☎️

Hemen başlayalım!

Şu anda projenizi üstlenmek için yerim var. Bugün benimle iletişime geçin ve hemen başlayalım!

Benimle irtibata geçin
Zahid