Zahid Karakaya

SEO Uzmanı, Yazılımcı, Tasarımcı ve Müzik tutkunu. Dijital Pazarlama ve Google dünyasından yenilikleri ve ipuçlarını web sitemde düzenli olarak paylaşıyorum.

Zahid Karakaya, İlk Sayfada Çıkmanızı ve Daha Fazla Trafik Almanızı Nasıl Sağlar?


Merhaba! Doğru yere geldiniz. zahidkarakaya.com, en önde olmak isteyenlere SEO hizmeti ve dijital pazarlama stratejileri gelişitiren, tecrübeli bir SEO ajansıdır.

Çoğu sözde "SEO uzmanı", "SEO ile başarılı olmak için yapmanız gereken tek şey harika içerik oluşturmaktır." der. Ve eğitimlerini almanızı tavsiye eder.

Keşke bu kadar kolay olsaydı ...

SEO'nun "harika içerik" üretmekten çok daha fazlası olduğunu uzun yoldan öğrendim.

İşte kişisel SEO blog'um burada devreye giriyor.

Bu blog, size daha yüksek sıralamalar almanız için gereken ipuçlarını, stratejileri ve teknikleri tam olarak gösterdiğim yer. Abartmak yok, "Uçan Kaçan" tavsiyeler yok. İşe yarayan denenmiş uygulanabilir çalışmalar var. Küçük işletmelerden uluslararası firmalara kadar çeşitli sektörden firmaların SEO çalışmalarında yer alma fırsatım oldu.

Ayrıca, Google algoritmasına uygun olarak hızlı açılan(100/100 PageSpeed Score), SEO ve performans odaklı web siteleri kodluyorum. Bu siteler aynı zamanda arama sonuçlarında ilk sıralarda yer alıyor.

İşinizi internette birlikte büyütelim.