Bütün büyük işler, küçük başlangıçlarla olur.

Hikayemiz bir freelancer ile başlıyor.

Zahid Karakaya, enerjik ekonomi mezunu, internet pazarlamacılığı ve teknik SEO konusunda tutkulu, işletmelerin çevrimiçi gelirlerini artırmalarına yardımcı olan bağımsız bir SEO Uzmanı ve Web Tasarımcısı.

Ekibinize katılmak veya uzaktan kaynak olarak çalışmak için veri odaklı, performansa dayalı bir SEO uzmanı arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Pek çok dijital pazarlama alanında deneyimim var ve projenizi planlamadan uygulamaya kadar tamamen yönetebilirim.

Bunu okuyor olmanız, stratejilerimin işe yaradığını ve işiniz için de aynısını yapabileceğini kanıtlıyor.

Kiminle Çalışıyorum

01

Startuplar

Startupları dijital alana fırlatmak için ayakları yere sağlam basan girişimciler ile çalışıyorum. İlişkiler kurmaya inanıyorum ve uzun vadeli çalışabileceğim şirketler arıyorum.

02

İşletmeler

Web sitenizin performans artışı sağlamak üzere sizden haber almak isterim. İşletmelere yaratıcı dijital çözümler sağlamak için her büyüklükte köklü şirketle çalışıyorum.

03

Ajanslar

Ajanslarla hem web tasarım hem de SEO stratejileri için uzaktan çalışıyorum. İşlerinizi büyütmeye yardımcı olacak bir freelancer arıyorsanız, benimle iletişime geçin.

04

Freelancerlar

En iyi freelancerlar, web geliştiriciler ve tarasımcılar ile çalışıyoruz. Büyük projelerde çalışabileceğim bir ekibim var. Bize iş paslamak istersen mesaj göndermen yeterli.

Son Yazılanlar

30 Ocak, 2021

Diş Hekimi SEO, bir diş hekiminin uzun vadede trafiğini ve müşteri randevularını artırmasına yardımcı olabilir.

GÜNCELLENDİ: 28 Ocak, 2021

B2B için SEO, trafik, potansiyel müşteri ve satış oluşturmanın etkili bir yoludur. Web sitenizi Google'ın ilk sayfasında sıralamak için nasıl bir B2B SEO stratejisi geliştirebileceğinizi öğrenin.

SEO Uzmanı ve Web Tasarım