Hakkımda

Selam, Ben Zahid. SEO Uzmanı, Tasarımcı ve Arama Motoru Uzmanı.

Ben bir SEO Uzmanı ve web tasarımcısıyım ve Türkiye genelinde profesyonel SEO hizmetleri sunmaktayım. SEO stratejilerini doğru bir şekilde uygulayarak müşterilerime en iyi sonuçları sunmak için çalışıyorum. Web sitelerinin performansını ve görünürlüğünü artırmak için gerekli tüm optimizasyonları yapıyorum.

SEO Uzmanı

Web tasarım ve SEO uzmanı olarak 8+ yıllık tecrübemle firmaların dönüşüm oranlarını artırmalarını sağlıyorum.

SEO Uzmanı ile Google ilk sayfada ilk sıralarda yerinizi alın.

SEO uzmanı olarak, web sitenizi optimize etmek, daha fazla dönüşüm odaklı müşteri sağlamak ve gelirinizi artırmak için ekibinizin bir parçası olarak sizinle birlikte çalışacağım. Organik ve yerel SEO, içerik pazarlaması, web tasarımı ve geliştirme alanlarında geniş tecrübeye sahibim.

Dijital olan her şey için bir tutku.

Zahid Karakaya, enerjik ekonomi mezunu, dijital pazarlama ve teknik SEO konusunda tutkulu, işletmelerin çevrimiçi gelirlerini artırmalarına yardımcı olan bir SEO Uzmanı ve Web Tasarımcı.

Ekibinize katılmak veya uzaktan kaynak olarak çalışmak için dönüşüm odaklı, performansa dayalı bir SEO uzmanı arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Pek çok dijital pazarlama alanında deneyimim var ve projenizi planlamadan uygulamaya kadar tamamen yönetebilirim.

Bunu okuyor olmanız, stratejilerimin işe yaradığını ve işiniz için de aynısını yapabileceğini kanıtlıyor.